KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16196120
nr 1619 6120
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, daterad 1994, a tergo. Olja på duk, 60x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x70 cm
Utrop:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:20:07
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor